• ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟΝ ΕΠΙΣΗΜΟ ΙΣΤΟΤΟΠΟ ΤΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑ ΝΙΚΑΙΑΣ



Η Αγωνιστική




Αναλυτικά η Κλήρωση του Κυπέλου

1η ΦΑΣΗ : Σ/Κ 14-15/09

1ο Ζεύγος :Λέοντες Καμινίων - Α.Σ.Ποντίων
2ο Ζεύγος: Ολυμπιακός Κερατσινίου - Α.Ο.Πειραική
3ο Ζεύγος: Δίας Κορυδαλλού - Αστέρας Νικαίας
4ο Ζεύγος: Πειραϊκός - Ειρήνη 2005
5ο Ζεύγος: Νέο Ικόνιο - Νίκη Ρέντη
6ο Ζεύγος: Νέοι Ευγενείας - Μιθριδάτης
7ο Ζεύγος: Α.Ο.Καραβάς - Δάφνη Ταμπουρίων
8ο Ζεύγος: Φίλαθλοι - ΑΟΑΔ
9ο Ζεύγος: Α.Ε. Καμινίων - Ένωση Ρέντη
10ο Ζεύγος: Φαληρικός - Σαλαμινομάχοι
11ο Ζεύγος: Σπίθα - Πανιώνιος Κερατσινίου
12ο Ζεύγος: Πανφαληρικός - Παννεαπολικός
13ο Ζεύγος: Α.Ε. Νεάπολη - Θησέας
14ο Ζεύγος: Αστέρια Δραπετσώνας - Πυθαγόρας
15ο Ζεύγος: Α.Ο. Ζέας - Αναγ. Μοσχάτου
16ο Ζεύγος: Ολυμπιακός Περάματος - Χαλκηδώνα
17ο Ζεύγος: Προφ. Ηλίας - Χατζηκυριάκειο
18ο Ζεύγος: ΑΟΚ Φαλήρου - Αίας Σαλαμίνας
19ο Ζεύγος: Κύπρος Κορυδαλλού - Αρμενική
20ο Ζεύγος: ΑΣ. Κωφών - Φοίνικας Αγ. Σοφίας

• Χωρίς αγώνα περνάει στην 2η φάση ο Αστέρας Κερατσινίου.

2η ΦΑΣΗ : Σ/Κ 21-22/09

Νικητής 15ο Ζεύγος – 13ο Ζεύγος
Νικητής 6ο Ζεύγος – 8ο Ζεύγος
Αετός Κορυδαλλού – Αχιλλέας Κορυδαλλού
Νικητής 3ο Ζεύγος – 12ο Ζεύγος
Αστέρας Κερατσινίου – Ελλάς Ποντίων
Ήφαιστος – Οδηγήτρια
Νικητής 11ο Ζεύγος – 2ο Ζεύγος
Νικητής 1ο Ζεύγος - Εθνικός Πειραιά
Α.Ε. Ν. Φαλήρου - Α.Ε. Μοσχάτου
Νικητής 10ο Ζεύγος – 16ο Ζεύγος
Νικητής 5ο Ζεύγος - Πολυκράτης
Α.Ε. Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας – Α.Σ. Δραπετσώνας
Ερμής Κορυδαλλού - Α.Ε. Σαλαμίνας
Αμπελακιακός - Αργοναύτης
Νικητής 9ο Ζεύγος - Α.Ο. Πειραιάς
Α.Ε. Νικαίας – Νέοι Δραπετσώνας
Κερατσίνι – Αμφιάλη
Α.Ο. Κορυδαλλός – Α.Ο. Καστέλλα
Νικητής 17ο Ζεύγος – 14ο Ζεύγος
Νικητής 20ο Ζεύγος – 18ο Ζεύγος

Χωρίς αγώνα περνάνε στην Γ’ φάση οι νικητές 4ου του 7ου και του 19ου της πρώτης φάσης, καθώς και οι ομάδες Δόξα Πειραιά, Θύελλα Κορ., Ατρόμητος Κερ., Ίκαρος Καλλιθέας, Άρης Αμφιάλης, Χαραυγή, ΑΕ Περάματος, Θύελλα Μοσχάτου και ΑΕ Αίγινας.




ΚΥΡΙΟΣ
ΧΟΡΗΓΟΣ


ΧΟΡΗΓΟΣ


ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΑΣ

ΕΤΑΙΡΙΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ